
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 22 µF |
| Voltage Rating (DC) | 10 V |
| Tolerance | 20 % |
| Height - Seated (Max) | 1.25 mm |
| Length | 2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | X5R |
| Height | 1.25 mm |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 10 V |
| Depth | 1.25 mm |
| Thickness | 1.45 mm |
| RoHS | Compliant |
| Voltage | 10 V |
Stock: 1644
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06182
Ext.Price$0.06182
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06182 | $0.06182 |
| 10 | $0.03091 | $0.30910 |
| 50 | $0.02706 | $1.35300 |
| 100 | $0.02369 | $2.36900 |
| 500 | $0.02074 | $10.37000 |
| 1000 | $0.01815 | $18.15000 |
| 3000 | $0.01588 | $47.64000 |
| 5000 | $0.01433 | $71.65000 |
| 10000 | $0.01294 | $129.40000 |
